Taneční boty Rummos RCRL zlaté

Dámské taneční boty značky Rummos s plnou špičkou  jsou vyrobeny z kůže. Můžete je využít v tanečních i na plesech. Díky dvojitému měkčení vám poskytnou maximální pohodlí. Jsou vhodné pro všechny tanečnice, které upřednostňují boty typu balerínek.

Střihově jsou vhodné pro širší nohu.

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Skladem Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: 62/36 62/36- 62/37 62/37- 62/40 62/38- 62/41 62/39- 62/42 62/40- 62/43 62/41- 62/44 Zvolte variantu
Značka: Rummos
2 590 Kč
Kategorie: Dámská
Záruka: 2 roky
Barva: zlatá
Materiál: Kůže
Podpatek: 2 cm
typ obuvi: taneční
materiál: kůže
barva: zlatá
podpatek: 2 cm
typ obuvi: taneční
střih boty: W široké

Dámské taneční boty latinské s podpatkem 2 cm jsou vyrobeny ze zlaté kůže. Díky dvojitému měkčení vám poskytnou maximální pohodlí.

TANEČNÍ OBUV je určena pro použití výhradně v interiéru  s hladkou podlahovou plochou (dřevo, laminát, lino).                                                  

Podešev je vyrobena z kůže, svršek z textilie, či kůže. Tyto materiály se při používání tvarově přizpůsobují noze a tzv. povolují. Čištění podešve provádějte pouze kovovým kartáčem  k tomu určeným, žádným způsobem neošetřujte. Podpatek doporučujeme chránit plastovým chráničem, který lze dokoupit. Boty neperte, kožené ošetřujte přípravky na kůži. Textilní otřete vlhkým hadříkem s jemným mýdlem, na výrazné skvrny použijte např. Collonil Reiniger.